Nabór do Żłobka Publicznego w Radgoszczy

Wójt Gminy Radgoszcz ogłasza nabór do Żłobka Publicznego w Radgoszczy przy ul. M. Kopernika 7, utworzonego w ramach resortowego programu rozwoju instytucji nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH”. Żłobek będzie czynny od dnia 1 września 2014 r.

Czytaj więcej: Nabór do Żłobka Publicznego w Radgoszczy

Święto Powiśla Dąbrowskiego na żywo w TVP Kraków

 Już 24 sierpnia nad zalewem wodnym w Radgoszczy – Narożnikach odbędzie jedna z największych imprez na Powiślu Dąbrowskim – Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze.

 Impreza ta będzie również transmitowana na żywo w Programie Regionalnym Telewizji Kraków w cyklu „Witamy w …”.

 Wejścia „na żywo” rozpoczną się w następujących godzinach: 16.03, 16.12, 16.30, 16.45, 17.00, 17:10.

 Serdecznie zapraszamy tych mieszkańców Powiśla Dąbrowskiego, którzy nie będą mogli bezpośrednio uczestniczyć w imprezie, do oglądania tego wydarzenia na antenie TVP Kraków.

 Będą degustacje produktów regionalnych, prezentacje wieńców dożynkowych, stoiska wystawowe promujące przedsiębiorczość, występy zespołów muzyczno – tanecznych, atrakcje dla dzieci.

 Imprezę zakończy występ zespołu „m cztery” oraz pokaz sztucznych ogni.

INFORMACJA - WYKAZ NIERUCHOMOŚCI

Wójt Gminy Radgoszcz informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radgoszczy oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Radgoszcz od dnia 14 sierpnia 2014 r. przez okres 21 dni jest zamieszczony wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży.

Zawody motorowodne

ZAPRASZAMY NA Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze

Już 24 sierpnia br. na terenie Gminnego Ośrodka Wodnego Radgoszcz – Narożniki odbędzie się po raz szósty impreza promująca polskie rolnictwo i przedsiębiorczość pn. „Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze“.

Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego skupiające samorząd powiatowy oraz wszystkie samorządy gminne z terenu naszego powiatu.

Tegorocznym Gospodarzem imprezy jest Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa.

Czytaj więcej: ZAPRASZAMY NA Święto Powiśla Dąbrowskiego – Dożynki Powiatowe i Targi Gospodarcze

Zwrot podatku akcyzowego

Warunki ubiegania się o zwrot podatku akcyzowego w 2014 roku 

Czytaj więcej: Zwrot podatku akcyzowego