3 maj w radgoskim przedszkolu

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Radgoszczy wraz z nauczycielami i rodzicami, uczciły Święto Konstytucji 3 Maja, a także Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej uczestnicząc w uroczystości nawiązującej do tego ważnego wydarzenia. Wykonany przez "średniaków" z oddziału II montaż słowno-muzyczny stanowił atrakcyjną lekcję historii i patriotyzmu. Więcej w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: 3 maj w radgoskim przedszkolu

Radgoszczanie na "Przedszkoliadzie"

Reprezentanci Przedszkola Publicznego w Radgoszczy wzięli udział w pierwszych Sportowych Mistrzostwach Przedszkoli "Przedszkoliada 2016". Impreza odbyła się w hali sportowej im. A. Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej. 10-osobowe zespoły musiały stawić czoło przygotowanym piłkarskim torom przeszkód. Więcej w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: Radgoszczanie na "Przedszkoliadzie"

2. maja Urząd Gminy będzie czynny

Informujemy, że w poniedziałek, 2 maja Urząd Gminy Radgoszcz będzie pracował na zwykłych zasadach, to jest w godz. 8-16.

Ogłoszenie społeczne - oferta pracy

Ważna informacja dla mieszkańców naszej gminy, którzy poszukują zatrudnienia: firma Tarsmak poszukuje nowych pracowników z gminy Radgoszcz i okolic. Zatrudni: kierownika produkcji, pracownika produkcyjnego, magazyniera oraz kierowcę. Osoba do kontaktu: Daniel Gondek nr tel:14/641-41-61, CV można przesyłać także pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Startuje okienko transferowe ZUS-OFE

ZUS przypomina, że 1 kwietnia ruszyło okienko transferowe w ramach II filara emerytalnego. Do końca lipca można decydować czy całość składki emerytalnej pozostawić w ZUS, czy też część przekazywać do OFE. Więcej w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: Startuje okienko transferowe ZUS-OFE

Uwaga na przymrozki

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega, że w nocy z 25 na 26 kwietnia mogą wystąpić przymrozki. Prognozuje się spadek temperatury do -2°C, przy gruncie do -3°C. W rejonach podgórskich przewidywany spadek temperatury wynosi do -4°C, przy gruncie do -5°C. Ostrzeżenie jest ważne do godz. 8, dnia 26 kwietnia.

Zarządzenie - wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem

ZARZĄDZENIE Nr  25/2016 WÓJTA GMINY RADGOSZCZ z dnia 19 kwietnia 2016 r. ogłoszenia wykazu nieruchomości mienia komunalnego, której część została przeznaczona do oddania w najem.

Czytaj więcej: Zarządzenie - wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem