Mistrzowska lekcja z Anitą Włodarczyk

Cóż to była za lekcja wychowania fizycznego! Ponad 300 uczniów ze szkół w Radgoszczy, Luszowicach i Zarzeczu Dużym uczestniczyło w zajęciach z Anitą Włodarczyk. Rekordzistka świata w rzucie młotem, dwukrotna mistrzyni olimpijska, czterokrotna mistrzyni Europy i świata do Radgoszczy przyjechała złotym autobusem. 

Czytaj więcej: Mistrzowska lekcja z Anitą Włodarczyk

Dyżury Gminnej Komisji Wyborczej

 

Harmonogram dyżurów Gminnej Komisji Wyborczej w Radgoszczy: <otwórz>

Lekcja z Anitą Włodarczyk - relacje medialne

Lekcja wychowania fizycznego z Anitą Włodarczyk spotkała się z dużym zainteresowaniem medialnym. Relacje z Radgoszczy, wywiady z Anitą Włodarczyk oraz wójtem gminy Radgoszcz Markiem Lupą zaprezentowano między innymi w serwisach informacyjnych TVN24. Na tym nie koniec, ponieważ o treningu z mistrzynią informowano w:

- Radiu RDN Małopolska: kliknij, aby przejść do materiału

- Radiu Kraków: kliknij, aby przejść do materiału

- Gazecie Krakowskiej: kliknij, aby przejść do materiału

- Dzienniku Polskim: kliknij, aby przejść do materiału

- Tarnowskiej TV: kliknij, aby przejść do materiału

- portalu Tarnow.Naszemiasto: kliknij, aby przejść do materiału

Zdjęcia z Radgoszczy można zobaczyć również na oficjalnej stronie Anity Włodarczyk na Facebooku - kliknij, aby przejść na stronę.

Obwieszczenie dotyczące obwodów głosowania

Treść obwieszczenia: <otwórz>

Niezwykła lekcja wf-u z Anitą Włodarczyk - galeria zdjęć

To była niezwykła i niezapomniana lekcja wychowania fizycznego z mistrzynią Anitą Włodarczyk. Na początek zapraszamy do przeglądnięcia obszernej galerii zdjęć z wydarzenia: Anita Włodarczyk w Radgoszczy. Wkrótce relacja i odnośniki do licznych relacji medialnych.

Oczyszczacze powietrza w placówkach edukacyjnych

Dbamy o zdrowie dzieci i czyste powietrze. Gmina Radgoszcz otrzymała trzy oczyszczacze powietrza od Marszałka Województwa Małopolskiego. Urządzenia zostały zamontowane w salach żłobka w Radgoszczy, przedszkola w Radgoszczy i przedszkola w Luszowicach.

Czytaj więcej: Oczyszczacze powietrza w placówkach edukacyjnych

Anita Włodarczyk odwiedzi Radgoszcz

Złoty autobus przywiezie Anitę Włodarczyk do Radgoszczy. Dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem poprowadzi wyjątkową lekcję wychowania fizycznego i będzie uczestniczyć w otwarciu gruntownie wyremontowanego boiska przy szkole podstawowej w Radgoszczy. W nietypowej lekcji weźmie udział ok. 300 uczniów wszystkich szkół z terenu gminy Radgoszcz.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 19 września, początek od godz. 10. To będzie doskonała wspólna zabawa, promocja zdrowego trybu życia oraz idealna okazja, aby zdobyć autograf czy też wysłuchać porad na temat drogi, jaką należy przebyć, by zostać mistrzem i tak utytułowanym sportowcem, jak Anita Włodarczyk.

Na wydarzenie zaprasza Wójt Gminy Radgoszcz – Marek Lupa.