Nowe obiekty sportowo-rekreacyjne

W Smykowie oraz w Narożnikach wybudowano Otwarte Strefy Aktywności, dzięki czemu mieszkańcy zyskali ogólnodostępne i wielofunkcyjne miejsca do aktywności sportowej i integracji. Inwestycje kosztowały 150 tys. zł, co w głównej mierze pokryła dotacja (w wysokości 105 tys. zł) pozyskana przez gminę z Ministerstwa Sportu i Turystki.

Czytaj więcej: Nowe obiekty sportowo-rekreacyjne

Ponad 14 mln zł na rozwój gminy - podsumowanie kadencji

Dobiega końca kadencja samorządu. Przedstawiamy Państwu jej podsumowanie, dotyczące prowadzonych w naszej gminie inwestycji oraz dokonanych zakupów. Zestawienie pokazuje, że nie zapomniano o żadnym sołectwie, w każdym powstały nowe obiekty, wszędzie wyremontowano drogi. W latach 2015-2018 (ten okres obejmuje podsumowanie) na prace inwestycyjne oraz zakupy majątkowe wydaliśmy ponad 14 milionów 100 tysięcy złotych. Nieco ponad połowę tej kwoty, ponad 7 milionów 200 tys. zł, przeznaczyliśmy na inwestycje drogowe.

Czytaj więcej: Ponad 14 mln zł na rozwój gminy - podsumowanie kadencji

Boisko w Małcu oddane do użytku

Mieszkańcy Małca mają powody do zadowolenia - w miejscowości otwarto nowe boisko do piłki nożnej o sztucznej nawierzchni. Obiekt został poświęcony przez proboszcza parafii w Jamach Wielkiej ks. Józefa Kołka. Uroczystemu otwarciu towarzyszył pokazowy mecz w wykonaniu zawodniczek Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska oraz turniej młodych piłkarzy. Całość dopełniło wspólne grillowanie, a o oprawę muzyczną wydarzenia zadbali muzycy z Małca.

Czytaj więcej: Boisko w Małcu oddane do użytku

Zmiana miejsca szkolenia

Szkolenie dla wszystkich członków OKW 16.10.2018r. (wtorek) odbędzie się w Budynku Integracji Społeczności Wiejskiej w Żdżarach
- godz. 15.00 dla wszystkich członków OKW ds. przeprowadzenia głosowania
- godz. 17.00 dla wszystkich członków OKW ds. ustalenia wyników głosowania

Małec z nowym boiskiem - galeria zdjeć

W Małcu otwarto boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią. Wkrótce relacja z wydarzenia, a już teraz można zobaczyć galerię zdjęć z wydarzenia: Otwarcie boiska w Małcu

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2018

Nowe boisko piłkarskie w Małcu

Wójt Gminy Radgoszcz oraz Prezes Katolicko- Strażacko-Uczniowskiego Zespołu Sportowego w Małcu serdecznie zapraszają wszystkich Mieszkańców i Gości na uroczyste otwarcie boiska sportowego w Małcu, które odbędzie się w niedzielę, 14 października 2018 roku o godzinie 13 na placu obok boiska. W programie: pokazowy mecz piłki nożnej - żeńskiej drużyny Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska, turniej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz oraz wspólne grillowanie.

Czytaj więcej: Nowe boisko piłkarskie w Małcu