Magiczne pożegnanie lata

Magiczne chwile nad zalewem w Narożnikach. Na pożegnanie lata przed miejscową publicznością wystąpił Roman Roszyk - iluzjonista znany z programu "Mam talent". Atrakcji ufundowanych przez Urząd Gminy Radgoszcz było znacznie więcej. Imprezę poprzedziły zmagania motorowodne o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz.

Czytaj więcej: Magiczne pożegnanie lata

Stypendia socjalne dla uczniów - nabór wniosków

Urząd Gminy w Radgoszczy uprzejmie informuje, że wnioski o stypendium socjalne dla uczniów przyjmowane są w Urzędzie Gminy w pokoju nr 13 -  w dniach od 3 września 2018 r. do 15 września 2018 roku.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Radgoszcz z sukcesami na dożynkach

Reprezentanci gminy Radgoszcz pięknie promowali naszą małą Ojczyznę podczas dożynek powiatowych w Ujściu Jezuickim. Panie ze Stowarzyszenia Koło Gospodyń Wiejskich w Radgoszczy stworzyły wieniec, który zdobył pierwszą nagrodę w kategorii wieńca tradycyjnego. Z kolei w konkursie ośpiewania wieńca dożynkowego, pierwsze miejsce zajął zespół z gminy Radgoszcz. Zobacz galerię zdjęć: Gmina Radgoszcz na dożynkach powiatowych.

Czytaj więcej: Radgoszcz z sukcesami na dożynkach

Moc atrakcji na pożegnanie lata

 

Informacja RODO: <otwórz>

Strażacy z Radgoszczy świętowali 90-lecie istnienia jednostki

Ochotnicza Straż Pożarna w Radgoszczy już od 90 lat służy mieszkańcom. Uroczyste obchody jubileuszu odbyły się w niedzielę, 19 sierpnia. Święto strażackie rozpoczęła msza św. w radgoskim kościele parafialnym. Nabożeństwo koncelebrowali: ks. infułat Władysław Kostrzewa, kapelan powiatowy strażaków ks. prałat Zygmunt Warzecha, ks. proboszcz Marek Łabuz oraz ks. prałat Stanisław Gawęda. Podczas mszy św. dokonano poświęcenia sztandaru, natomiast druhowie złożyli dary ołtarza. Kolejnym miejscem obchodów był plac przed szkołą.

Czytaj więcej: Strażacy z Radgoszczy świętowali 90-lecie istnienia jednostki

Nad zalewem w rodzinnej atmosferze

Zalew w Narożnikach tętnił życiem podczas pikniku rodzinnego. Impreza zorganizowana przez Urząd Gminy w Radgoszczy przyciągnęła tłumy. Zadbano o atrakcje dla osób w różnym wieku. Począwszy od piana party, po zabawę taneczną z zespołem Rivia.

Czytaj więcej: Nad zalewem w rodzinnej atmosferze