Małec z Pucharem Wójta

W Szkole Podstawowej w Luszowicach odbył się turniej piłki siatkowej o puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Pierwsze miejsce zajęła drużyna reprezentująca Katolicko-Strażacko-Uczniowski Zespół Sportowy w Małcu, wyprzedzając kolejno: Sołectwo Żdżary i UKS Luszowice. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, sędzią zawodów był Piotr Rychliński.

Czytaj więcej: Małec z Pucharem Wójta

Gminni mistrzowie tenisa stołowego

Wyłoniono zdobywców Pucharów Wójta Gminy Radgoszcz. Rywalizację w gminnym turnieju tenisa stołowego podzielono na dwa dni. O trofea najpierw walczyły panie, a kolejnego dnia panowie w różnych kategoriach wiekowych. 

Czytaj więcej: Gminni mistrzowie tenisa stołowego

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Radgoszcz w roku 2019

Zarządzenie Nr 3/2019 Wójta Gminy Radgoszcz z dnia 24 stycznia 2019 roku w sprawie: przeprowadzenia otwartego Konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych Gminy Radgoszcz w roku 2019: <pobierz treść zarządzenia>

Zmiana zarządzenia: <pobierz>

Instrukcja wypełniania: <pobierz>

Załącznik - oferta: <pobierz>

Załącznik - umowa: <pobierz>

Załącznik - sprawozdanie: <pobierz>

Spotkanie szkoleniowo-informacyjne

Zaproszenie na kolędowanie o Świąteczną Nutkę

Wójt Gminy Radgoszcz serdecznie zaprasza na spotkanie z kolędą. W ramach organizowanego Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek o „Świąteczną Nutkę", dzieci
i młodzież z terenu gminy Radgoszcz zaprezentują Państwu kolędy i pastorałki śpiewane w okresie Świąt Bożego Narodzenia i karnawału. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 27 stycznia o godz. 15 w Całorocznym Krytym Placu Zabaw przy Żłobku Publicznym w Radgoszczy. Wstęp wolny.

Spotkanie, które jest piękną tradycją

Coroczna wysoka frekwencja jest najlepszym potwierdzeniem, jak ważna jest organizacja spotkania opłatkowego dla osób starszych i samotnych z terenu gminy Radgoszcz. Tym razem seniorzy gościli w szkole w Luszowicach, a uroczystość poprzedziło nabożeństwo w miejscowym kościele parafialnym. Mszę świętą odprawił ks. prof. nzw. dr hab. Bogdan Węgrzyn. Uczestnicy wydarzenia otrzymali życzenia od Marka Lupy, wójta gminy Radgoszcz oraz Roberta Grzesiaka, przewodniczącego Rady Gminy w Radgoszczy i radnych. 

Czytaj więcej: Spotkanie, które jest piękną tradycją

Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego