Dotacje na założenie firmy

 

Do 24 sierpnia (do godz. 14)  trwa rekrutacja w ramach III edycji projektu TWOJA SZANSA NA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. Punkt Obsługi projektu : ul. Oleśnicka 3, Dąbrowa Tarnowska. Celem projektu jest rozwój przedsiębiorczości na terenie subregionu tarnowskiego poprzez udzielenie 580 dotacji.

Czytaj więcej: Dotacje na założenie firmy

90-lecie OSP Radgoszcz

 

W niedzielę, 19 sierpnia Ochotnicza Straż Pożarna w Radgoszczy będzie świętować 90-lecie istnienia. Wydarzenie rozpocznie msza św. o godz. 10 w kościele parafialnym w Radgoszczy. Następnie przewidziano uroczysty apel przy miejscowej szkole podstawowej, gdzie odbędzie się ceremonia nadania sztandaru czy wręczenia odznaczeń. Z kolei od godz. 17, strażacy zapraszają na plac przed remizą OSP w Radgoszczy. Piknik uatrakcyjnią pokazy sprzętu, dmuchańce i ścianka wspinaczkowa. Nie zabraknie też kuchni polowej.

 

Ostrzeżenie meteorologiczne - 14.08

Upały - zmiana godzin pracy urzędu

Uprzejmie informujemy, że w związku z utrzymującymi się upałami w dniu 10.08.2018 r., Urząd Gminy w Radgoszczy pracuje w godz. 7:00 – 14:00.

Ostrzeżenie przed upałami i burzami

Piknik z rodzinnymi atrakcjami

Konsultacje społeczne - miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych

Wójt Gminy Radgoszcz informuje i zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w sprawie projektów Uchwał dotyczących:

1) ustalenia określenia zasad usytuowania na terenie Gminy Radgoszcz miejsc sprzedaży i podawania napojów alkoholowych.

2) ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych na terenie gminy Radgoszcz

 

Czytaj więcej: Konsultacje społeczne - miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych