Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych - zaproszenie

Urząd Gminy w Radgoszczy zaprasza na: Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych, który odbędzie się tradycyjnie w Niedzielę Palmową tj. 25 marca 2018 roku przy kościołach parafialnych w:
- Krzywdzie po mszy św. o godz. 10.30,
- Radgoszczy po mszy św. o godz. 11.30
- Luszowicach po mszy św. o godz. 11.00.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych - zaproszenie

Wójt Marek Lupa odebrał nagrodę "Osobowości Roku"

Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa odebrał nagrodę "Osobowości Roku 2017". Uroczysta gala miała miejsce Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie. Plebiscyt jest organizowany przez "Gazetę Krakowską" i ma na celu docenienie tych, którzy wyróżnili się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęli sukcesy i znacząco zasłużyli się dla lokalnej społeczności. Marek Lupa zwyciężył w kategorii samorządność i społeczność lokalna w powiecie dąbrowskim.

Czytaj więcej: Wójt Marek Lupa odebrał nagrodę "Osobowości Roku"

Wizyta na grobie żołnierza wyklętego

Delegacja Urzędu Gminy Radgoszcz uczciła pamięć żołnierza AK i WiN, pochodzącego z naszej gminy, Jana Kmiecia. Na cmentarzu w Tarnowie – Krzyżu została złożona symboliczna wiązanka kwiatów. Jan Kmieć urodził się w 1921 roku, jego rodzicami byli Wojciech i Maria, z domu Przybyło.

Czytaj więcej: Wizyta na grobie żołnierza wyklętego

Kurs obowiązkowy dla stosujących środki ochrony roślin

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Gminny Konkurs Wielkanocny - regulamin

Urząd Gminy w Radgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Wielkanocnym. Inicjatywa jest skierowana do młodzieży z terenu naszej gminy w wieku od 5 do 16 lat. Prace należy wyeksponować na świetlicy w remizie OSP Radgoszcz w dniu 20 marca 2018 r. (wtorek) do godz. 12. Szczegóły w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Wielkanocny - regulamin

Mistrzowie tenisa stołowego

Poznaliśmy mistrzów Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. W zawodach brała udział zarówno młodzież szkolna, jak i dorośli z terenu naszej gminy.
Mecze były sędziowane przez: Agnieszkę Piotrowicz, Małgorzatę Liberę, Waldemara Miłkosia, Jarosława Piaseckiego oraz Piotra Rychlińskiego.

Czytaj więcej: Mistrzowie tenisa stołowego