Odnawialne źródła energii - spotkania informacyjne

Wójt Gminy Radgoszcz informuje, że rozpoczynają się przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na kolejną inwestycję proekologiczną dla mieszkańców – instalację na obiektach prywatnych: ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, a co za tym idzie umożliwienia mieszkańcom znacznego obniżenia rachunków za prąd przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Poziom dofinansowania wynosi aż 60%. (minus podatek VAT). W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych projektem mieszkańców do uczestnictwa w spotkaniach informacyjnych, na których zostaną przekazane wszelkie informacje dotyczące realizowanego projektu.

Czytaj więcej: Odnawialne źródła energii - spotkania informacyjne

Stypendia socjalne dla uczniów - informacja o wypłacie

We wtorek, 20 czerwca będą wypłacane stypendia socjalne dla uczniów. Pieniądze zostaną przekazane na konta bankowe podane we wnioskach. - Warunkiem wypłaty jest odbiór decyzji w terminie od 13.06.2017 roku do 19.06.2017 roku w Urzędzie Gminy Radgoszcz w pokoju numer 13 - informuje Marek Lupa, wójt gminy Radgoszcz.

Skład Gminnej Komisji Wyborczej

W celu przeprowadzenia wyborów uzupełniających do Rady Gminy Radgoszcz powołano Gminną Komisję Wyborczą. Wybory odbędą się 6 sierpnia 2017 roku.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Tarnowie w sprawie powołania Gminnej Komisji Wyborczej w Radgoszczy: <pobierz>

Radgoskie Sobótki 2017

Małec na sportowo - harmonogram

Dobry czas na biznes - V nabór

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako realizator projektu „Dobry Czas na Biznes – Subregion tarnowski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 8.3.1. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 - 2020 zaprasza do wzięcia udziału w ww. projekcie osoby zamieszkujące powiat dąbrowski chcące założyć własną działalność gospodarczą.

Czytaj więcej: Dobry czas na biznes - V nabór

Gmina Radgoszcz pełna talentów

IX edycja Gminnego Przeglądu Dorobku Artystycznego potwierdziła, że gmina Radgoszcz talentami stoi. W Szkole Podstawowej w Zarzeczu Dużym wystąpili reprezentanci wszystkich gminnych szkół podstawowych i gimnazjalnych.  Organizatorem przeglądu i fundatorem nagród był Urząd Gminy w Radgoszczy. Jurorzy w składzie: Małgorzata Węgiel, Bernadeta Świątek oraz Lidia Żurawska oceniali uczestników w kategoriach: zespoły wokalne, soliści i formy taneczne. Punktowane były takie elementy jak: dobór repertuaru, warunki wokalne i ogólne wrażenie artystyczne bądź choreografia, kostiumy czy muzyka.

Czytaj więcej: Gmina Radgoszcz pełna talentów