Ogłoszenie

Wójt Gminy Radgoszcz uprzejmie zaprasza mieszkańców: Luszowic, Smykowa i Lipin na spotkanie informacyjne dotyczące funkcjonowania służby zdrowia na terenie gminy Radgoszcz. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 grudnia 2013 r. (niedziela), godz. 17.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Luszowicach.               

„Już pływam”

Zakończył się realizowany pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego program „Już pływam”, w ramach którego 90 uczniów  wszystkich Szkół Podstawowych z terenu Gminy Radgoszcz uczyło sie pływać. Pod okiem doświadczonych instruktorów z pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej podczas 20 wyjazdów dzieci nabyły umiejętność pływania i zapoznały się  z zasadami bezpieczeństwa w wodzie.

Czytaj więcej: „Już pływam”

Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”

Urząd Gminy w Radgoszczy serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkolną z terenu gminy Radgoszcz do udziału w Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym na  „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”.

Czytaj więcej: Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”

Dwa lata bezpłatnej nauki języka niemieckiego. Ruszyła rekrutacja do projektu

Instytut Austriacki zaprasza pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich firm oraz osoby samozatrudnione do udziału w projekcie pt. ,,Skuteczni w biznesie”. Dzięki funduszom unijnym przeszkolonych zostanie aż 100 osób. 

Czytaj więcej: Dwa lata bezpłatnej nauki języka niemieckiego. Ruszyła rekrutacja do projektu

Informacja

 Wójt Gminy Radgoszcz informuje, że  na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radgoszczy    od dnia 27 listopada 2013 r. przez okres 21 dni jest wywieszone Zarządzenie Nr 118/2013 Wójta Gminy Radgoszcz z dnia 19 listopada 2013 r. w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości mienia komunalnego przeznaczonej do wynajmu.

 

 

 

I Powiatowy Konkurs Recytatorski "OD NIEPODLEGŁOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI"

Dnia 13 listopada 2013 w Budynku Integracji Społeczności Wiejskiej w Żdżarach odbyła się I edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Od niepodległości do Niepodległości”, który kontynuuje wieloletnią i bogatą tradycję organizacji o rywalizacji dzieci i młodzieży w zakresie kultury słowa w związku ze Świętem Niepodległości 11 Listopada.

Czytaj więcej: I Powiatowy Konkurs Recytatorski "OD NIEPODLEGŁOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI"

Opracowanie kompleksowego planu gospodarki odpadami dla subregionu tarnowskiego

Wypełnij ankietę