Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych w naszej gminie

Tradycyjnie w Niedzielę Palmową w naszej gminie odbył się konkurs palm wielkanocnych, zorganizowany przez Urząd Gminy w Radgoszczy.

Konkurs odbył się przy kościołach parafialnych: w Radgoszczy, Krzywdzie i Luszowicach.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych w naszej gminie

Gminny konkurs wielkanocny na pisankę ludową i plastykę obrzędową

10 kwietnia br. rozstrzygnięto konkurs wielkanocny. Komisja artystyczna w składzie: p. Zdzisław Banaś – przewodniczący, p. Edward Urbańczyk i p. Renata Klimek oceniła złożone na konkurs prace. Werdykt był trudny, w konkursie udział wzięło ponad 150 uczestników, prace przepiękne, staranne, wykonane, pomysłowe

Czytaj więcej: Gminny konkurs wielkanocny na pisankę ludową i plastykę obrzędową

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

4 kwietnia br. w Zespole Szkół Publicznych w Luszowicach odbył się Gminny Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy w Radgoszczy. Jego celem jest: popularyzacja przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, doskonalenie praktycznych umiejętności jazdy na rowerze, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu, popularyzacja roweru jako ekologicznego środka do przemieszczania się, rekreacji oraz uprawiania sportu i turystyki.

Czytaj więcej: Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

INFORMACJA - przetarg na sprzedaż działek nr 1588/3 i 1588/4 w Radgoszczy

Wójt Gminy Radgoszcz informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radgoszczy od dnia 7 kwietnia 2014 r. przez okres 30 dni jest wywieszone ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż działek nr 1588/3 i 1588/4 w Radgoszczy.

 

Czytaj więcej: INFORMACJA - przetarg na sprzedaż działek nr 1588/3 i 1588/4 w Radgoszczy

Zaproszenie na mecz

NIEDZIELA 06.04.2014   godz. 14:00

 MECZ

  

RKS RADGOSZCZ : Iskra OLESNO

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców !!!

 

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 27 marca 2014 roku w radgoskiej remizie OSP odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy w Radgoszczy. Celem Turnieju jest: popularyzowanie wśród młodzieży szkolnej znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek powstania pożaru oraz praktycznych umiejętności posługiwania się sprzętem gaśniczym i poznawania tradycji i organizacji ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej: Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

Dzień Otwarty i wydłużone godziny pracy w Urzędzie Skarbowym w Dąbrowie Tarnowskiej.

W związku z trwającym okresem rozliczeniowym, Urząd Skarbowy w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza na "Dzień Otwarty" organizowany w dniu 5 kwietnia br. w godz. 9:00 -13:00.

Czytaj więcej: Dzień Otwarty i wydłużone godziny pracy w Urzędzie Skarbowym w Dąbrowie Tarnowskiej.