Zaśpiewajmy dla Alicji

Niezwykłe dynie w Zarzeczu Dużym

W Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Zarzeczu Dużym rozstrzygnięto rodzinny konkursu na najpiękniejszą dynię, który stanowił jedno z zadań realizowanego w szkole projektu „ETAs for Youngster"(Program ETAs for Youngster jest stworzony przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Nidzicką Fundację Rozwoju NIDA).
Celem konkursu było rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych, umożliwienie dzieciom prezentacji własnych dokonań twórczych, a także popularyzacja dyni i jej walorów żywieniowych oraz dekoracyjnych.

Czytaj więcej: Niezwykłe dynie w Zarzeczu Dużym

KONSULTACJE PROGRAM WSPÓŁPRACY NA ROK 2019

Wójt Gminy Radgoszcz ogłasza konsultacje rocznego „Programu współpracy Gminy Radgoszcz z organizacjami pozarządowymi oraz prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019". Celem konsultacji jest poznanie opinii podmiotów o których mowa w art.3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, w sprawie przedmiotu konsultacji. Uwagi można złożyć osobiście na przygotowanym formularzu zgłoszenia opinii w sekretariacie Urzędu Gminy, przesłać drogą pocztową (Urząd Gminy w Radgoszczy, pl. Św. Kazimierza 7-8, 33-207 Radgoszcz) lub drogą elektroniczną na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 12 listopada 2018 roku. Na kopercie (lub w tytule maila) należy dopisać: KONSULTACJE PROGRAM WSPÓŁPRACY NA ROK 2019.

Czytaj więcej: KONSULTACJE PROGRAM WSPÓŁPRACY NA ROK 2019

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem - 24.10

Podziękowania dla Wyborców

Marek Lupa wójtem gminy Radgoszcz

Marek Lupa zwyciężył w wyborach wójta gminy Radgoszcz, zdobywając 53,77% głosów i pokonując Jerzego Bączka, na którego oddano 46,23% głosów. W Radzie Gminy zasiądzie 12 radnych (na 15 miejsc) z komitetu wyborczego wójta.  Frekwencja w gminie Radgoszcz wyniosła 53,10%.

Czytaj więcej: Marek Lupa wójtem gminy Radgoszcz

Czyste powietrze - spotkanie informacyjne

 

Ulotka informacyjna: <otwórz>