XI Konkurs Wiedzy o Gminie Radgoszcz - 18 grudnia 2013r.

Organizatorem konkursu był Urząd Gminy w Radgoszczy. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów - w trzech etapach:

- test pisemny,

- praca plastyczna,

- piosenka.

Czytaj więcej: XI Konkurs Wiedzy o Gminie Radgoszcz - 18 grudnia 2013r.

 FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie Zaprasza Przedsiębiorców z powiatu dąbrowskiego na SPOTKANIE INFORMACYJNE dnia 9 Stycznia 2014

Informacje <zobacz>

 

 

 

Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”

Urząd Gminy w Radgoszczy był organizatorem  Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego  na  „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”, który odbył się w dniu 13 grudnia 2013r.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę...

Gimnazjum nr 1 im. Ojca Św. Jana Pawła II w Radgoszczy zakwalifikowało się do programu „Na własne konto"

  „Na Własne Konto" to program edukacji ekonomicznej, skierowany do uczniów gimnazjów z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, którego pomysłodawcą i głównym wykonawcą jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Czytaj więcej: Gimnazjum nr 1 im. Ojca Św. Jana Pawła II w Radgoszczy zakwalifikowało się do programu „Na własne...

Ogłoszenie

Wójt Gminy Radgoszcz uprzejmie zaprasza mieszkańców: Luszowic, Smykowa i Lipin na spotkanie informacyjne dotyczące funkcjonowania służby zdrowia na terenie gminy Radgoszcz. Spotkanie odbędzie się w dniu 15 grudnia 2013 r. (niedziela), godz. 17.00 w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Luszowicach.               

„Już pływam”

Zakończył się realizowany pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego program „Już pływam”, w ramach którego 90 uczniów  wszystkich Szkół Podstawowych z terenu Gminy Radgoszcz uczyło sie pływać. Pod okiem doświadczonych instruktorów z pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej podczas 20 wyjazdów dzieci nabyły umiejętność pływania i zapoznały się  z zasadami bezpieczeństwa w wodzie.

Czytaj więcej: „Już pływam”

Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”

Urząd Gminy w Radgoszczy serdecznie zaprasza dzieci i młodzież szkolną z terenu gminy Radgoszcz do udziału w Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym na  „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”.

Czytaj więcej: Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”