Dwa lata bezpłatnej nauki języka niemieckiego. Ruszyła rekrutacja do projektu

Instytut Austriacki zaprasza pracowników i właścicieli mikro, małych i średnich firm oraz osoby samozatrudnione do udziału w projekcie pt. ,,Skuteczni w biznesie”. Dzięki funduszom unijnym przeszkolonych zostanie aż 100 osób. 

Czytaj więcej: Dwa lata bezpłatnej nauki języka niemieckiego. Ruszyła rekrutacja do projektu

Informacja

 Wójt Gminy Radgoszcz informuje, że  na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radgoszczy    od dnia 27 listopada 2013 r. przez okres 21 dni jest wywieszone Zarządzenie Nr 118/2013 Wójta Gminy Radgoszcz z dnia 19 listopada 2013 r. w sprawie ogłoszenia wykazu nieruchomości mienia komunalnego przeznaczonej do wynajmu.

 

 

 

I Powiatowy Konkurs Recytatorski "OD NIEPODLEGŁOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI"

Dnia 13 listopada 2013 w Budynku Integracji Społeczności Wiejskiej w Żdżarach odbyła się I edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Od niepodległości do Niepodległości”, który kontynuuje wieloletnią i bogatą tradycję organizacji o rywalizacji dzieci i młodzieży w zakresie kultury słowa w związku ze Świętem Niepodległości 11 Listopada.

Czytaj więcej: I Powiatowy Konkurs Recytatorski "OD NIEPODLEGŁOŚCI DO NIEPODLEGŁOŚCI"

Opracowanie kompleksowego planu gospodarki odpadami dla subregionu tarnowskiego

Wypełnij ankietę

Serwis www.mikroporady.pl

Celem działalności serwisu  www.mikroporady.pl jest bezpłatne i nieograniczone w czasie  dostarczanie pomocy poczatkującym firmom na każdym etapie rozwoju w postaci wzorów umów, regulaminów, instrukcji, porad i rekomendacji wraz z aktualnym orzecznictwem , uwagami i komentarzami a zrejestrowani użytkownicy otrzymują  bezpłatnie cotygodniowy biuletyn z  nowymi poradami  wg aktualnie obowiązującego stanu prawnego. 

Informacja

Wójt Gminy Radgoszcz informuje, że  na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radgoszczy    od dnia 14 listopada 2013 r. przez okres 30 dni jest wywieszone ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości należących do zasobu mienia komunalnego Gminy Radgoszcz.

XXII POWIATOWY BIEG „SOKOŁA”

Organizatorami zawodów byli: Urząd Gminy w Radgoszczy, Dąbrowski Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

Patronat honorowy objęli: Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego, Tadeusz Kwiatkowski – Starosta Powiatu Dąbrowskiego, Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Marek Lupa – Wójt Radgoszczy. 

Czytaj więcej: XXII POWIATOWY BIEG „SOKOŁA”