I POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

W dniu 25 czerwca 2011 r. na stadionie sportowym w Radgoszczy odbyły się
I POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE  MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH z terenu powiatu dąbrowskiego. W których udział wzięło 13 drużyn, (8 w kategorii chłopców i 5 w kategorii dziewcząt) z gmin, Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Mędrzechów, Olesno, Szczucin i Radgoszcz. Zawody rozegrano wg Regulaminu CTIF.

Czytaj więcej: I POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

INFOMACJA DOTYCZĄCA SPISU KONTROLNEGO

Uprzejmie informuję, że zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2011r. (Dz. U. Nr 47, poz. 277), w dniach od 1 do 11 lipca 2011 r. zostanie przeprowadzony spis kontrolny.

Czytaj więcej: INFOMACJA DOTYCZĄCA SPISU KONTROLNEGO

Turniej Piłkarski

 

I otwarty Turniej Piłkarski „Orlika” w Luszowicach – 10.07.2011r.

 

Rozpoczęcie turnieju godzina 14.00.

Zapisy do godz. 13.30.

Szczegółowe informacje u organizatora pod numerem tel. 725 383 613

Zaproszenie

Wójt Gminy Radgoszcz zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców naszej gminy na Turniej Tenisa Ziemnego który rozgrywany będzie na kortach tenisowych przy Orlikach w Radgoszczy i Luszowicach. Zapisy na w/w orlikach do 1 lipca br . Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem 725 383 613.

III Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół

19 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Zarzeczu Dużym odbyła się kolejna edycja Gminnego Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół. Organizatorem przeglądu był Urząd Gminy w Radgoszczy. Uczestnikami przeglądu były reprezentacje szkół podstawowych                   i gimnazjów działających na terenie gminy Radgoszcz w następujących kategoriach wiekowych:

a) dzieci młodsze (kl. I – III),

b) dzieci starsze (kl. IV – VI),

c) młodzież gimnazjalna.

 

Czytaj więcej: III Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół

Puchary wręczone

15 czerwca br. na kompleksie boisk sportowych „Orlika 2012”  w Radgoszczy odbył się GMINNY  TURNIEJ  PIŁKI  NOŻNEJ  O  PUCHAR WÓJTA  GMINY  RADGOSZCZ. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: dla szkół podstawowych i gimnazjum. Turniej sędziował p. Dominik Gajewski.

Klasyfikacja generalna drużyn

Szkoły Podstawowe

I miejsce i puchar Wójta Gminy Radgoszcz wywalczyła drużyna reprezentujące Szkołę Podstawową w Luszowicach, następnie drużyna ze  Szkoły Podstawowej  w Radgoszczy, trzecie drużyna ze Szkoły Podstawowej w Małcu i czwarte drużyna ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym.

Wśród gimnazjalistów I miejsce i puchar Wójta Gminy Radgoszcz zdobyła drużyna z Gimnazjum Publicznego w Luszowicach, II miejsce drużyna z Gimnazjum Publicznego w Radgoszczy. Organizatorem turnieju był Urząd Gminy w Radgoszczy.

Galeria <zobacz>

Święto z truskawką

12 czerwca 2011 roku na  Gminnym Ośrodku Wodnym   w Radgoszczy-Narożnikach odbyło się „VIII Święto Truskawki”

Organizatorami święta byli:

-  Urząd Gminy w Radgoszczy

-  Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej

-  Urząd Gminy w Oleśnie

- Urząd Miasta i Gminy w Dąbrowie Tarnowskiej

-  Małopolska Izba Rolnicza

-  Małopolski  Ośrodek  Doradztwa Rolniczego

-  Agencja Restrukturyzacji  i Modernizacji Rolnictwa w Dąbrowie Tarnowskiej

Program imprezy był bogaty w atrakcje. Najważniejsze były – oczywiście konkursy truskawkowe. Był konkurs „ wiedzy o truskawce”,   konkurs na „najlepszego  szypułkowicza”, i konkurs na największą truskawkę ..........

Galeria <zobacz>

 

Czytaj więcej: Święto z truskawką