Pierwsza pomoc w przypadku złamania przedramienia

Zima, choć spóźniona, zagościła w całym kraju. Drogi i chodniki pokryły się śniegiem oraz lodem, więc nietrudno o poślizgnięcie się i upadek. Jeśli będziemy mieli szczęście, skończy się to potłuczeniem i siniakami. Co jednak zrobić, jeśli w wyniku poślizgnięcia się złamiemy rękę?

Czytaj więcej: Pierwsza pomoc w przypadku złamania przedramienia

Bezpłatne szkolenie ECDL Start w ramach projektu "Z komputerem na TY...""

Persona Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy w Inowrocławiu zaprasza do bezpłatnego udziału w szkoleniach ECDL Start w ramach projektu: „Z komputerem na TY – kursy ECDL podnoszące kwalifikacje, wiedzę i umiejętności obsługi komputera wśród mieszkańców województwa małopolskiego”.

Czytaj więcej: Bezpłatne szkolenie ECDL Start w ramach projektu "Z komputerem na TY...""

Przedłużona rekrutacja kandydatów do udziału w projekcie "Dobre perspektywy"

Trwa przedłużona rekrutacja kandydatów do udziału w projekcie Dobre perspektywy realizowanym w Tarnowie przy Rynku 22. Uczestnicy projektu starają się o dotację unijną w wysokości do 25 tys. zł

Czytaj więcej: Przedłużona rekrutacja kandydatów do udziału w projekcie "Dobre perspektywy"

Wspólne kolędowanie - 12.01.2014 r.

W dniu 12 stycznia 2014 roku w Żdżarach odbył się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Organizatorem przeglądu był tradycyjnie Urząd Gminy w Radgoszczy. Celem przeglądu jest upowszechnianie i kultywowanie tradycji kolędowania, jakie występuję w okresie Świąt Bożego Narodzenia i karnawału. Przeznaczony dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Radgoszcz.

Czytaj więcej: Wspólne kolędowanie - 12.01.2014 r.

XI Konkurs Wiedzy o Gminie Radgoszcz - 18 grudnia 2013r.

Organizatorem konkursu był Urząd Gminy w Radgoszczy. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach wiekowych: dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów - w trzech etapach:

- test pisemny,

- praca plastyczna,

- piosenka.

Czytaj więcej: XI Konkurs Wiedzy o Gminie Radgoszcz - 18 grudnia 2013r.

 FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji w Krakowie Zaprasza Przedsiębiorców z powiatu dąbrowskiego na SPOTKANIE INFORMACYJNE dnia 9 Stycznia 2014

Informacje <zobacz>

 

 

 

Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”

Urząd Gminy w Radgoszczy był organizatorem  Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego  na  „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę świąteczną”, który odbył się w dniu 13 grudnia 2013r.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy na „Stroik Świąteczny” lub „Ozdobę choinkową” oraz „Kartkę...