Powitanie Lata 2013

 W niedzielę 7 lipca 2013 roku na Gminnym Ośrodku Wodnym w Narożnikach odbyła się imprez kulturalno-rekreacyjna pt.”Powitanie Lata 2013”. W godzinach popołudniowych można było skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych dla uczestników imprezy przez Urząd Gminy w Radgoszczy.

Czytaj więcej: Powitanie Lata 2013

Terminy i trasy wywozu odpadów w miesiącu lipcu 2013

Informacje na temat tras i terminów <pobierz>

Powitanie Lata 2013

 

V GMINNY PRZEGLĄD DOROBKU ARTYSTYCZNEGO SZKÓŁ

Dnia 16 czerwca br. „V Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół” udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjów działających na terenie gminy Radgoszcz w następujących kategoriach wiekowych:

Czytaj więcej: V GMINNY PRZEGLĄD DOROBKU ARTYSTYCZNEGO SZKÓŁ

Turniej szachowy

6 czerwca 2013 w Zespole Szkół Publicznych w Luszowicach odbył się Gminny Turniej Szachowy
o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. W turnieju udział wzięła młodzież szkolna  w 3 kategoriach wiekowych. Wśród najmłodszych zawodników tj. uczniów z klas I-III na podium stanęli: Patryk Ogorzelec, Mateusz Bartoń i Marcelina Kolak wszyscy ze SP w Luszowicach. Rozgrywki przeprowadzone systemem kołowym.

Czytaj więcej: Turniej szachowy

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz

 Gminny Turniej Piłki Nożnej o puchar Wójta Gminy odbył się na Orliku w Radgoszczy w dniu 16 maja 2013 r. Turniej sędziował p. Mirosław Łuszcz. Uczestniczyło w nim 5 drużyn, 3 reprezentowały szkoły podstawowe  i 2 gimnazja. Wszyscy z terenu gminy Radgoszcz.Wśród drużynę ze szkół podstawowych na podium stanęła drużyna reprezentująca SP w Radgoszczy, drugie miejsce zajęła drużynę ze SP w Luszowicach, trzecie drużyną ze SP w Zarzeczu Dużym. W kategorii gimnazjum  puchar Wójta Gminy wywalczyła drużyną z Gimnazjum publicznego w Radgoszczy .Organizatorem turnieju był urząd Gminy w Radgoszczy.

 

PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY na najem lokalu użytkowego w Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Smykowie

WÓJT GMINY RADGOSZCZ OGŁASZA PRZETARG PISEMNY NIEOGRANICZONY na najem lokalu użytkowego w Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Smykowie.

Część jawna przetargu odbędzie się w dniu 17 lipca 2013 r. o godzinie 10:00w siedzibie Urzędu Gminy w Radgoszczy, Pl. Św. Kazimierza 7 – 8, pokój Nr 12 na I piętrze.


Całość ogłoszenia <zobacz>