Opracowanie kompleksowego planu gospodarki odpadami dla subregionu tarnowskiego

Wypełnij ankietę

Serwis www.mikroporady.pl

Celem działalności serwisu  www.mikroporady.pl jest bezpłatne i nieograniczone w czasie  dostarczanie pomocy poczatkującym firmom na każdym etapie rozwoju w postaci wzorów umów, regulaminów, instrukcji, porad i rekomendacji wraz z aktualnym orzecznictwem , uwagami i komentarzami a zrejestrowani użytkownicy otrzymują  bezpłatnie cotygodniowy biuletyn z  nowymi poradami  wg aktualnie obowiązującego stanu prawnego. 

Informacja

Wójt Gminy Radgoszcz informuje, że  na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy w Radgoszczy    od dnia 14 listopada 2013 r. przez okres 30 dni jest wywieszone ogłoszenie o przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości należących do zasobu mienia komunalnego Gminy Radgoszcz.

XXII POWIATOWY BIEG „SOKOŁA”

Organizatorami zawodów byli: Urząd Gminy w Radgoszczy, Dąbrowski Dom Kultury, Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

Patronat honorowy objęli: Marek Sowa – Marszałek Województwa Małopolskiego, Tadeusz Kwiatkowski – Starosta Powiatu Dąbrowskiego, Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Marek Lupa – Wójt Radgoszczy. 

Czytaj więcej: XXII POWIATOWY BIEG „SOKOŁA”

„Pożegnanie Lata 2013”

W dniu 25 sierpnia 2013 r. na terenie  Gminnego  Ośrodku Wodnym w Narożnikach odbyła się impreza kulturalno-rekreacyjna pn. „Pożegnanie Lata 2013”. Organizatorem przedsięwzięcia był Urząd Gminy w Radgoszczy, partnerem Województwo Małopolskie, natomiast patronat honorowy objął Starosta Dąbrowski – P. Tadeusz Kwiatkowski.

Czytaj więcej: „Pożegnanie Lata 2013”

Informacje o wynikach naboru

Pomoc nauczyciela w Luszowicach <pobierz>

Pomoc nauczyciela w Radgoszczy <pobierz>

Nauczyciel w Radgoszczy <pobierz>

Terminy i trasy wywozu odpadów z terenu Gminy Radgoszcz w m-cu październik, listopad, grudzień 2013

Terminy i trasy wywozu odpadów z terenu Gminy Radgoszcz w m-cu październik, listopad, grudzień 2013 <pobierz>