Dzień Edukacji Narodowej 2017

Płatne staże i praca dla młodych - nowy nabór

Na wniosek Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Fundacja PROAKTYWNI wznawia realizację projektu stażowego Młodzi Proaktywni. Na terenie powiatów: tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego oraz miasta Tarnowa rusza nabór do kolejnej edycji projektu Młodzi Proaktywni. Głównym celem projektu jest pomoc osobom biernym zawodowym w zdobyciu doświadczenia zawodowego a także wsparcie firm poszukujących pracowników na lokalnym rynku pracy. Projekt skierowany jest do ludzi młodych 18 - 29 rokiem życia, biernych zawodowo.

Czytaj więcej: Płatne staże i praca dla młodych - nowy nabór

UPROSZCZONA OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO

W dniu 3 października 2017 r. wpłynęła do Urzędu Gminy w Radgoszczy uproszczona oferta realizacji zadania publicznego od Stowarzyszenia „Otwarte Serce" Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół na Rzecz Osób Niepełnosprawnych z siedzibą w Szczucinie. Uwagi dotyczące oferty można zgłaszać do dnia 18 października 2017 r. osobiście lub pisemnie w Urzędzie Gminy w Radgoszczy pokój nr 20 (liczy się data wpływu uwag do Urzędu).

Podstawa prawna: art. 19a ust. 3 i 4 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016, poz. 1817).

Skan oferty: <pobierz>

Ostrzeżenie meteorologiczne - 05.10

Boiska w Radgoszczy i Małcu do przebudowy

W gminie Radgoszcz zostaną zrealizowane dwie inwestycje, dzięki którym uczniowie i mieszkańcy zyskają nowoczesne i bezpieczne obiekty do uprawiania sportu. Przy szkole w Radgoszczy przewidziano remont boiska sportowego z bieżnią i ogrodzeniem, natomiast w Małcu będzie przebudowane boisko do piłki nożnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

Czytaj więcej: Boiska w Radgoszczy i Małcu do przebudowy

Tysiąc powodów by czytać - GŁOSOWANIE

Szkoła Podstawowa w Radgoszczy uczestniczy w konkursie Empiku ph. "Tysiąc powodów by czytać". Laureaci otrzymają w nagrodę 1000 książek do biblioteki. Głosowanie przewidziano do 22 października, na stronie internetowej: http://www.empik.com/biblioteki/zaglosuj.

Budżet Obywatelski - turystyka po Powiślu

Jeśli masz co najmniej 16 lat i jesteś mieszkańcem powiatu dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, tarnowskiego lub miasta Tarnów zagłosuj na projekt "Cudze chwalicie, swego nie znacie ... – turystyka po Powiślu" (KOD ZADANIA TAR06), który został zgłoszony do dofinansowania w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Głosowanie internetowe odbywa się tutaj.

Czytaj więcej: Budżet Obywatelski - turystyka po Powiślu