Szczęście podniesione do potęgi czwartej - z wizytą u czworaczków

W dniu 27 grudnia 2011 roku  Wójt Gminy Radgoszcz Marek Lupa, Przewodniczący Gminy Jan Zuziak oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Albina Kmieć z gratulacjami i prezentami odwiedzili rodzinę Dariusza i Joanny Fijał zam. W Małcu, którym 24 października urodziły się czworaczki – czterech synów: Sebastian, Piotr, Bartosz, Rafał.

Czytaj więcej: Szczęście podniesione do potęgi czwartej - z wizytą u czworaczków

Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty

20 grudnia 2011 r. rozstrzygnięty został tradycyjny gminny konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową. Organizatorem był Urząd Gminy w Radgoszczy.

Czytaj więcej: Gminny konkurs plastyczny na najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową rozstrzygnięty

IX Konkursu Wiedzy o Gminie Radgoszcz

Kolejna edycja konkursu Wiedzy o Gminie Radgoszcz. Urząd Gminy w Radgoszczy i Gminna Biblioteka Publiczna w Radgoszczy były organizatorami  „IX Konkursu Wiedzy o Gminie Radgoszcz”.

Czytaj więcej: IX Konkursu Wiedzy o Gminie Radgoszcz

Zaproszenie na sesje

Na podstawie art.20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym

/tj . z 2001 r .  Dz.U. Nr 142 poz.1591 z późn. zm / zwołuję  Sesję Rady Gminy  Radgoszcz

Czytaj więcej: Zaproszenie na sesje

Zaproszenie dla przedsiębiorców

Zaproszenie dla przedsiębiorców z terenu gminy na spotkanie pt." Jak pozyskać dotacje na rozwój firmy"  <pobierz>

Czworaczki z Małca

24 października 2011 roku w Klinice Centrum Matki Polki w Łodzi Państwu Joannie i Dariuszowi Fijał z Małca urodziły się czworaczki. 26 letnia pani Joanna jest szczęśliwą mama czterech wspaniałych chłopców: Sebastiana, Piotra, Rafała i Bartosza.

Czytaj więcej: Czworaczki z Małca

XI Międzygminny Konkurs recytatorski z okazji 93 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

W Radgoszczy w dniu 15 listopada  2011 r. odbyła się już jedenasta edycja  konkursu recytatorskiego dla reprezentantów z  gmin: Dąbrowy i Radgoszczy w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów oraz dla wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu. Od samego początku konkurs odbywa się w siedzibie OSP w Radgoszczy. Organizatorami konkursu byli: Urząd Gminy w Radgoszczy, Dąbrowski  Dom Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna w Radgoszczy oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej. Poziom przedstawionych prezentacji w tym roku był bardzo wysoki,  szczególnie w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów. Jury w składzie: Paweł Chojnowski -Dyrektor DDK, Przewodniczący), Elżbieta Luszowiecka - Kierownik GBP w Radgoszczy) oraz Halina Głódź –Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej - członkowie, po przesłuchaniu 31 uczestników (3 kategorie wiekowe) postanowiło nagrodzić następujące osoby: Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Galeria <zobacz>

 

Czytaj więcej: XI Międzygminny Konkurs recytatorski z okazji 93 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości