Gminny Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 24 lipca br. na kompleksie boisk sportowych Orlik w Luszowicach odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Uczestniczyły w nim drużyny reprezentujące poszczególne miejscowości gminy Radgoszcz. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym”. Pierwsze miejsce i główne trofeum puchar Wójta gminy  wywalczyła drużyna reprezentujące sołectwo Żdżary. Drugie miejsce drużyna z miejscowości Narożniki i trzecie miejsce drużyna reprezentująca miejscowość Luszowice. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Galeria <zobacz>

50-lecie małżeństwa

W dniu 13 lipca 2011 roku w Budynku Integracji Społeczności Wiejskiej w Żdżarach pary świętujące 50-lecie małżeństwa otrzymały z rąk Wójta Gminy Pana Marka Lupy okolicznościowe medale przyznane przez Prezydenta RP. W uroczystości uczestniczyli także m.in. Wojewoda Małopolski Pan Andrzej Harężlak, Starosta Dąbrowski Pan Tadeusz Kwiatkowski, Przewodniczący Rady Gminy Radgoszcz Pan Jan Zuziak, Sekretarz Gminy Radgoszcz Pan Marek Kopia, Sołtys Wsi Żdżary Pani Alicja Madej, Kierownik USC Pani Bernadeta Dykas, Zastępca Kierownika USC Pani Janina Wolak, Kierownik referatu Promocji Pani Renata Klimek. Wszyscy Jubilaci otrzymali legitymacje poświadczające otrzymanie medali, kwiaty oraz upominki.

Jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowali: Zofia i Stanisław Banasiowie, Weronika i Józef Bielatowie, Genowefa i Józef Chrabąszcz, Teresa i Alfred Dorożowie, Alfonsa i Stanisław Grabowscy, Łucja i Władysław Irla, Maria i Stanisław Kilian, Adela i Bronisław Leżoniowie.

Wszystkim Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje za chlubne przeżycie tak pięknej i długiej wspólnej drogi życia. Życzymy równocześnie długich i pogodnych dalszych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, oraz zrealizowania zamierzonych planów.

Galeria <zobacz>

ZARZĄDZENIE Nr 59/2011 WÓJTA GMINY RADGOSZCZ z dnia 11 lipca 2011 r

ZARZĄDZENIE Nr 59/2011

WÓJTA GMINY RADGOSZCZ

z dnia 11 lipca 2011 r

w sprawie ogloszenia wykazu nieruchomości mienia komunalnego przeznaczonych do zamiany

Czytaj więcej: ZARZĄDZENIE Nr 59/2011 WÓJTA GMINY RADGOSZCZ z dnia 11 lipca 2011 r

I turniej otwarty Orlika w Luszowicach o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz.

 

Grupa A

1.KSUZS

Małec

2.Power Rangers

Radgoszcz

3.Smyków

4.KS Atomówki

Radgoszcz

1.KSUZS

Małec

3:1

4:5

2:6

2.Powre Rangers Radgoszcz

1:3

2:6

0:4

3.Smyków

5:4

6:2

2:2

4.KS Atomówki

Radgoszcz

6:2

4:0

2:2

 

Czytaj więcej: I turniej otwarty Orlika w Luszowicach o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz.

Turniej o Puchar Wójta w Tenisa ziemnego.

Do turnieju  zgłosiło się 15 sympatyków tenisa ziemnego.

Zainteresowanych podzielono na 3 kategorie:

- seniorzy -panowie  (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i starsi – 11 zawodników)

- panie (2 zawodniczki)

- uczniowie młodsi (2 zawodników).

Panie i uczniowie młodsi rozegrają bezpośrednio finał na korcie tenisowym przy „Orliku” w Radgoszczy (termin zostanie ustalony).

Panowie zagrają systemem do 2 przegranych meczy(zawodnik z prawej strony tabeli, bez porażki zostaje zwycięzcą; z lewej strony tabeli toczy się walka o 2 miejsce). Wszystkie partie rozgrywane na korcie tenisowym przy „Orliku” w Luszowicach (ewentualna zmiana miejsca rozgrywanego meczu po zgodzie obydwu zawodników).

Czytaj więcej: Turniej o Puchar Wójta w Tenisa ziemnego.

I POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

W dniu 25 czerwca 2011 r. na stadionie sportowym w Radgoszczy odbyły się
I POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE  MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH z terenu powiatu dąbrowskiego. W których udział wzięło 13 drużyn, (8 w kategorii chłopców i 5 w kategorii dziewcząt) z gmin, Bolesław, Dąbrowa Tarnowska, Mędrzechów, Olesno, Szczucin i Radgoszcz. Zawody rozegrano wg Regulaminu CTIF.

Czytaj więcej: I POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO – POŻARNICZE MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

INFOMACJA DOTYCZĄCA SPISU KONTROLNEGO

Uprzejmie informuję, że zgodnie z zapisami ustawy z dnia 4 marca 2010 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2011r. (Dz. U. Nr 47, poz. 277), w dniach od 1 do 11 lipca 2011 r. zostanie przeprowadzony spis kontrolny.

Czytaj więcej: INFOMACJA DOTYCZĄCA SPISU KONTROLNEGO