Hej kolęda, kolęda

 

W kategorii najmłodszych wykonawców czyli przedszkolaków na podium stanęli: Stylwia Oleś – Przedszkole w Łęgu, Klaudia Leżoń- Przedszkole  w Radgoszczy, Karol Noga również z Przedszkola w Radgoszczy i Karolina Skóra z Przedszkola w Małcu. Ponadto nagrodzono wyróżnieniem Gabrysię Ryś z Przedszkola w Małcu.

Wśród uczestników z klas I –II Szkoły Podstawowej laureatami zostali: Julita Siewierska ze SP w Łęgu, Radosław Ryba ze SP w Radgoszczy, Patrycja Zuchora ze SP w Małcu                          i Katarzyna Powroźnik ze SP w Radgoszczy. Ponadto nagrodzono wyróżnieniami następujące osoby: Anię Błocho z Radgoszczy, Dominika  Piłat z Małca, Weronikę Moździerz i Emilię Juras obydwie z Zarzecza Dużego.

W kategorii solistów  z klas III-IV Szkoły Podstawowej nagrodzono: Klaudię Pikul ze SP                   w Radgoszczy, Karolinę  Białasek ze SP w Łęgu i Marcelinę Machnik ze SP w Małcu. Ponadto nagrodzono wyróżnieniami: Aleksandrę Bogacz, Bartłomieja Filipskiego obydwoje reprezentowali SP w Zarzeczu Dużym, Weronikę Kędzior ze SP w Małcu oraz Dawida Oleś ze SP w Łęgu.

Wśród uczestników w kategorii klas V-VI Szkoły Podstawowej  laureatami zostali: Zuzanna Karaś – SP Luszowice, Patrycja Wójcik – SP Małec i Justyna Wałaszek – SP Luszowice, ponadto wyróżniono Gabrielę Machnik – SP Małec.

Wśród gimnazjalistów na podium stanęła  Sylwia Podosek  z Gimnazjum w Radgoszczy.

W kategorii zespołów wokalnych ze Szkół Podstawowych pierwszymi miejscami nagrodzono:  zespół wokalny „Krach”z Małca, zespół wokalny „Scherzo” z Radgoszczy, zespół wokalny ze SP w Łęgu, zespół wokalny „Mały Krach” z Małca, drugie miejsce zespół wokalny ze SP w Luszowicach i trzecie miejsce zespół wokalny ze SP w  Zarzeczu Dużym

Pierwsze miejsce dla zespołu wokalnego „Staccato” z Gimnazjum w Radgoszczy.

Wszystkim uczestnikom Przeglądu Kolęd i Pastorałek serdecznie gratulujemy wspaniałych występów.

 

 

GALERIA