Piękne zamki, Radbet z pucharem

Rekordowym zainteresowaniem cieszył się tegoroczny konkurs budowania zamków z piasku podczas Pikniku Rodzinnego. Nad zalewem w Narożnikach rywalizowało aż 12 drużyn. Ostatecznie przyznano trzy pierwsze nagrody. Konkurs był jednym z punktów bogatego programu imprezy. Zmaganiom budowniczych towarzyszył turniej siatkówki plażowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz, nie zabrakło też konkursów dla najmłodszych, koncertu Zalasowian czy zabawy tanecznej z zespołem Vabank.

Wyniki konkursu budowania zamków z piasku:

1 miejsca: Anna Barwacz z rodziną; Oliwia i Nina Jeż oraz Przemysław Wójcik; Amelia i Gabrysia Więcek.

2 miejsca: Zosia i Wojtek Dzik; Mateusz Rynkal.

Wyróżnienia: Aneta i Patryk Ogorzelec; Patrycja, Paulina, Dominika Dudek; Patryk i Wiktora Działo oraz Mateusz Mikołajczyk; Kacper, Amand, Dżesika; Małgorzata Labak; Marcin Babiarz; Dominika Rój.

W zawodach siatkarskich zwyciężyła drużyna Radbetu, wyprzedzając Tel-Net, WOPR i OSP Smyków. Warto dodać, że w rolę spikera turnieju wcielił się ksiądz Bogusław Sobusiak, który podczas wręczenia pucharów otrzymał podziękowania za pracę na rzecz radgoskiej parafii. Ksiądz Sobusiak wkrótce będzie pełnił posługę wikariusza w Mikluszowicach.

Jak zwykle dużym powodzeniem cieszyły się dmuchana zjeżdżalnia, kule wodne, piana party na plaży i przejażdżki motorówkami. Bezpłatne atrakcje zapewnił organizator, czyli Urząd Gminy Radgoszcz.

Zobacz zdjęcia: Piknik Rodzinny 2017