Wszelkiej pomyślności i pociechy z mężczyzn

 

Około 140 przedstawicielek instytucji życia publicznego oraz aktywistek społeczności lokalnej uczestniczyło w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet. Uroczystość odbyła się w radgoskim żłobku, a każda z pań otrzymała życzenia oraz kwiaty. Nie zabrakło niespodzianek, czyli losowania upominków i zaskakujących wyróżnień od sołtysa Smykowa Stanisława Żurawskiego.


- Wspaniałe, drogie, niezastąpione Panie, z okazji tego szczególne święta przesyłam życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, radości, a także pociechy z mężczyzn, żebyśmy byli pożyteczni i użyteczni – mówi Marek Lupa, wójt gminy Radgoszcz.


Panie spędziły czas w miłej atmosferze, okraszonej daniami przygotowanymi przez Gospodę Szlachecką z Niedomic. Z kolei o okolicznościowy tort zadbała Barbara Bassara-Poprawa.


- W imieniu władz powiatu dziękuję za zaproszenie i gratuluję wójtowi, że po raz kolejny ze współpracownikami z Urzędu Gminy, Gminnego Zakładu Komunalnego, żłobka i przedszkola, zorganizował tak wspaniałe święto. Myślę, że nie jest to ostatnia uroczystość, której gospodarzem jest wójt Marek Lupa – dodaje wicestarosta dąbrowski Marek Kopia.

Galeria: Dzień Kobiet 2018