Instalacje OZE - listy rezerwowe

Gmina Radgoszcz przystąpiła do Partnerstwa do Projektu pn. „PARTNERSKI PROJEKT BUDOWY INSTALACJI ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII DLA GMIN WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Inicjatywa polega na budowie instalacji fotowoltaicznej, kolektorów słonecznych, pomp ciepła CWU + CO współfinansowanego ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców tym programem, pragniemy poinformować, iż aktualnie tworzymy listy rezerwowe do w/w projektu. Wszystkich, którzy są zainteresowani, lecz nie przystąpili jeszcze do projektu zapraszamy do składania ankiet.
Szczegółowe informacje można uzyskać w pok. 7 Urzędu Gminy w Radgoszczy lub pod numerem telefonu 14 6414139 wew. 134.

Ankieta: <pobierz>

 

Konkurs dla małopolskich sołectw

Drodzy mieszkańcy wsi, liderzy, sołtysi, samorządowcy z województwa małopolskiego, serdecznie zapraszamy do udziału w wojewódzkiej edycji konkursu pn. „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”, skierowanego do sołectw z terenu województwa małopolskiego. Przedsięwzięcie realizowane jest przez Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz współpracy z Małopolskim Stowarzyszeniem Sołtysów. Konkurs realizowany jest pod honorowym patronatem Pana Jacka Krupy - Marszałka Województwa Małopolskiego. Patronat medialny objął miesięcznik „Gazeta Sołecka”.

 

Czytaj więcej: Konkurs dla małopolskich sołectw

Stypendia socjalne dla uczniów

Wójt Gminy Radgoszcz uprzejmie informuje, że w dniu 11 grudnia 2017 roku będą wypłacane stypendia socjalne dla uczniów na konta bankowe podane we wnioskach. Warunkiem wypłaty jest odbiór decyzji w terminie od 6.12.2017 r. do 8.12.2017 r. w Urzędzie Gminy Radgoszcz - pok. nr 13.

Inwestycja w zdrowie i ekologię

To inwestycja w ekologię, ale i zdrowie mieszkańców, ponieważ emisja szkodliwych pyłów do powietrza obecnie stanowi istotny problem. Gmina Radgoszcz otrzymała ponad 288,7 tys. zł dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie na wymianę niskowydajnych i nieekologicznych kotłów na paliwo stałe centralnego ogrzewania. Dodatkowo, gmina przekazała ok. 123,5 tys. zł z własnego budżetu. Dzięki temu, na terenie gminy Radgoszcz zdemontowano 53 stare kotły węglowe.

Czytaj więcej: Inwestycja w zdrowie i ekologię

Zmiana godzin pracy Urzędu Gminy - 5 grudnia

We wtorek, 5 grudnia Urząd Gminy w Radgoszczy będzie czynny w godzinach 7-13. Zmiana godzin pracy jest związana ze szkoleniem z zakresu udzielania pierwszej pomocy przy użyciu defibrylatora AED.

Ogłoszenie o pracę w Mielcu

Uwaga na śnieg i oblodzenie - ostrzeżenia