Zaproszenie dla przedsiębiorców

Zaproszenie dla przedsiębiorców z terenu gminy na spotkanie pt." Jak pozyskać dotacje na rozwój firmy"  <pobierz>

Czworaczki z Małca

24 października 2011 roku w Klinice Centrum Matki Polki w Łodzi Państwu Joannie i Dariuszowi Fijał z Małca urodziły się czworaczki. 26 letnia pani Joanna jest szczęśliwą mama czterech wspaniałych chłopców: Sebastiana, Piotra, Rafała i Bartosza.

Czytaj więcej: Czworaczki z Małca

XI Międzygminny Konkurs recytatorski z okazji 93 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

W Radgoszczy w dniu 15 listopada  2011 r. odbyła się już jedenasta edycja  konkursu recytatorskiego dla reprezentantów z  gmin: Dąbrowy i Radgoszczy w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów oraz dla wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z powiatu. Od samego początku konkurs odbywa się w siedzibie OSP w Radgoszczy. Organizatorami konkursu byli: Urząd Gminy w Radgoszczy, Dąbrowski  Dom Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna w Radgoszczy oraz Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej. Poziom przedstawionych prezentacji w tym roku był bardzo wysoki,  szczególnie w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów. Jury w składzie: Paweł Chojnowski -Dyrektor DDK, Przewodniczący), Elżbieta Luszowiecka - Kierownik GBP w Radgoszczy) oraz Halina Głódź –Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej - członkowie, po przesłuchaniu 31 uczestników (3 kategorie wiekowe) postanowiło nagrodzić następujące osoby: Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Galeria <zobacz>

 

Czytaj więcej: XI Międzygminny Konkurs recytatorski z okazji 93 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Konkurs LGD PROWENT

Regulamin konkursu LGD PROWENT <pobierz>

„Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”

W związku z pracami przygotowującymi realizacje projektu pn. „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”, w ramach wspólnego działania części Gmin Województwa Małopolskiego uprzejmie informuję mieszkańców Gminy Radgoszcz, że istnieje możliwość wzięcia udziału w w/w Programie.

Ulotka <pobierz>

Deklaracja <pobierz>

Czytaj więcej: „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego”

REGULAMIN GMINNEGO TURNIEJU W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY RADGOSZCZ

Regulamin <pobierz>

XX Powiatowy Bieg „Sokoła”

XX Bieg „Sokoła”. Ten piękny jubileusz obchodzili 6 października br. organizatorzy zawodów dla młodzieży szkolnej w rekordowym gronie 415 uczestników z 19 szkół różnych szczebli.
W tym roku po raz pierwszy w historii Bieg „Sokoła” odbywał się na malowniczo położonych polnych trasach w Lipinacj. Organizatorami biegu byli Urząd Gminy w Radgoszczy ,Dąbrowski Dom Kultury  i Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Patronat nad jubileuszowym XX Powiatowym Biegiem „Sokoła” objęli: Tadeusz Kwiatkowski – Starosta Dąbrowski, Stanisław Początek – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej i Marek Lupa – Wójt Radgoszczy. Organizatorzy zadbali też o podniebienia młodych sportowców. Wszyscy mogli pokosztować kiełbasek z grilla przyrządzanych pod gołym niebem na polanie, nieopodal mety zawodów.
Zawody odbywały się na następujących dystansach: 500 m dla klas I-III ze szkół podstawowych, 800 m dla klas IV-VI ze szkół podstawowych, 1000 m dla gimnazjalistów, 1500 m dla uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej: XX Powiatowy Bieg „Sokoła”