22 paź 2025 Zakończono modernizację drogi wiodącej w kierunku remizy OSP w Radgoszczy. Inwestycja została zrealizowana w projektu pn. „Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych” współfinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego.
26 cze Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Małcu Gmina Radgoszcz zrealizowała projekt pn. „Termomodernizacja budynku Ochotniczej Straży Pożarnej... Czytaj dalej
25 cze Piłkarski Turniej Integracyjny Aktywna Społeczność Małopolski – 27 czerwca Już w sobotę, 27 czerwca o godz. 11:00 na boisku Orlik w Luszowicach odbędzie... Czytaj dalej
25 cze Oszczędzajmy wodę – pilny apel W związku z utrzymującymi się wysokimi temperaturami, długotrwałym brakiem opadów oraz gwałtownym... Czytaj dalej