Teren Gminnego Ośrodka Wodnego Radgoszcz–Narożniki tętnił życiem podczas Rodzinnego Święta Radości, Zabawy, Sportu i Rekreacji – Dnia Dziecka nad Wodą. Wydarzenie zgromadziło liczne grono mieszkańców oraz gości, którzy wspólnie spędzili popołudnie pełne uśmiechu, aktywności i rodzinnej integracji. Na uczestników czekało wiele atrakcji – od toru Ninja, dmuchańców i animacji, przez malowanie twarzy, brokatowe tatuaże i pokaz gigantycznych baniek mydlanych, po przejażdżki motorówkami i rowerkami wodnymi. Nie zabrakło również strefy gastronomicznej z pysznymi przekąskami.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i wspólne świętowanie. Słowa podziękowania kieruję również do radgoskiego WOPR za przygotowanie atrakcji motorowodnych oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Luszowicach za pyszne regionalne przysmaki. Dziękujemy także wszystkim osobom, partnerom i wolontariuszom zaangażowanym w organizację wydarzenia – mówi Wójt Andrzej Fijał.

Impreza została zorganizowana przez Gminę Radgoszcz przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Wydarzenie odbyło się pod nazwą „Rodzinne Święto Radości, Zabawy, Sportu i Rekreacji – Dzień Dziecka nad Wodą” i zostało zrealizowane w ramach projektu „Radosne Dni Dziecka – zabawa, rekreacja, kultura i sport – dwa dni pełne atrakcji” – Małopolski Dzień Dziecka.

Patronat nad wydarzeniem objęli:
Marta Malec-Lech – Członek Zarządu Województwa Małopolskiego
« z 4 »

Inne wpisy