Uczestnicy Gminnego Konkursu Bożonarodzeniowego na „Stroik świąteczny” złożyli ponad 130 prac konkursowych. Komisja jury w składzie: Zdzisław Banaś, Renata Klimek, Alicja Błocho miała bardzo trudne zadanie z uwagi na wysoki poziom świątecznych dzieł. Jurorzy oceniali: estetykę wykonanej pracy, dobór materiałów, samodzielność, pomysłowość i oryginalność pracy, stopień trudności wykonania, dekoracyjność i kolorystykę, ogólny wyraz plastyczny.

Ostatecznie nagrody i wyróżnienia przyznano:

Kategoria przedszkolaki:

I miejsce:

Oliwka Nagaś, Franciszek Burzec, Antosia Błocho – przedszkolaki z Radgoszczy; Karolina Sołtys z Zarzecza Dużego; Szymon Młynarczyk, Jakub Młynarczyk, Oliwia Gazduła – przedszkolaki z Luszowic

II miejsce:

Leo Mikus, Klara Mikus, Filip Baran, Hania Baran, Juliusz Minor, Fabian Sroka, Hania Staszczak, Bartłomiej Loraj, Lena i Natan Sołtys – wszyscy z przedszkola w Radgoszczy; Maja Sajdak, Jakub Łabuz, Bartłomiej Ogorzelec przedszkolaki z Zarzecza Dużego: Emilia Słowik, Julia Słowik, Antoni Serwatka, Igor Bator, Adrian Bator, Julia Ogorzelec wszyscy z przedszkola z Luszowic

III miejsce

Milena Stopka z Luszowic

Kategoria klasy I-IV

I miejsce:

Julia Jeż, Weronika Piątek, Igor Gawęda, Emilia Sadowska – SP  Luszowice;

Karol Schab, Amelia Wąchała, Piotr Kusiak, Lena Kopeć, Maja Wójcik, Oliwia Grzesiak, Maja Noga, Tymon Mroczek, Amelia Frąc – SP w Radgoszczy

Martyna Cudak, Zuzanna Sołtys, Lena Sajdak,  Szymon Sołtys – wszyscy z Zarzecza Dużego

II miejsce:

Milena i Maciej Loraj, Iga Kwiatkowska, Emilka Chudy, Kamil Wątroba, Julia Bielat,  Magdalena Woźniczka, Paulina i Dawid Gondek – wszyscy ze SP w Radgoszczy

Krzysztof Sadowski, Wojciech Tyka, Alex Pilipiszyn, Lena Wróbel, Eliza Minor, Oliwier Zuziak- SP Luszowice

III miejsce:

Juliusz Jarosz, Hania Jarosz, Wiktoria Bator wszyscy z Luszowic;

Maciej i Jakub Wąchała, Hubert Juras, Antoni, Radosław i Krzysztof Gwóźdź – SP Radgoszcz

Wyróżnienia:

Piotr Cierpik, Kamila Cierpik, Faustyna Serwatka, Damian Grzebień, Hubert Gawęda, Piotr Kawa – SP Luszowice; Wiktoria Bielaszka, Oskar i Karol Lichorobiec  –  SP Radgoszcz; Michał Witaszek z Zarzecza Dużego

Kategoria klasy V- VIII

I miejsce:

Daria i Jakub Toczek, Aleksandra Dynak, Michał Stanek wszyscy z SP w Zarzeczu Dużym, Leon Baran, Julia Kwaśnik, Dominik Wąż – SP Radgoszcz,

II miejsce:

Gabriel Stanek z Zarzecza Dużego, Alan Gawęda, Antonina Baran, Aurelia Kilian, Szymon Król, Magdalena Jankowska  – SP Luszowice, Adriana Wójcik, Wiktoria Wolak, Anna Burzec, Karolina Kaleta, Patrycja Juras – SP Radgoszcz

III miejsce:

Żaneta Babiarz, Nina i Oliwia Jeż, Brajan Szęszoł, Nikola Podosek – SP Luszowice; Partyk Wąż z Zarzecza Dużego, Nikola Kulpa, Magdalena i Damian Suchy, Wojciech Nowak – SP Radgoszcz

Wyróżnienie:

Magdalena Bielat, Joanna Pikul,  Weronika Kozioł, Weronika Bielat, Maria Skrzek, Krystian Kozioł, Zuzanna Sipior, Jakub Borek, Julia Juras, Ola Potok Sebastian, Rafał, Bartosz, Piotr Fijał- SP Radgoszcz; Borys i Igor Krzciuk,  Lena Król, Wiktor Majcher, Jan, Krzysztof i Aleksandra Fido, Zuzanna Kawa, Klaudia Małek – przedstawiciele SP w Luszowicach.

Wszystkim serdecznie  gratulujemy.

Inne wpisy