Komisja artystyczna w składzie: Zdzisław Banaś, Renata Klimek, Alicja Błocho i Magdalena Kupiec-Surowiec oceniła ponad 100 prac w Gminnym Konkursie Bożonarodzeniowym na „Stroik Świąteczny”. Jurorzy podkreślają, że prace były przepiękne. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Kryteria oceny: estetyka wykonanej pracy; dobór materiałów; samodzielność; pomysłowość i oryginalność pracy; stopień trudności wykonania; dekoracyjność i kolorystyka; ogólny wyraz plastyczny.

Kategoria przedszkolaki:

I miejsce: Fabian Sroka, Leo Mikus, Klara Mikus – wszyscy z przedszkola w Radgoszczy

Krzysztof Sadowski, Emila Sadowska – przedszkole w Luszowicach

II miejsce: Jakub Łabuz – Radgoszcz, Igor Galus-  Zarzecze Duże

III miejsce: Hania Baran – Radgoszcz

Wyróżnienie: Paulinka Dworak, Aleksandra Żurawska – obie  z przedszkola w Luszowicach

Filip Baran i Wiktoria Bielaszka – oboje z przedszkola w Radgoszczy

Kategoria I-IV:

I miejsce:

Iga Kwiatkowska, Maciej i Milena Loraj, Karolina Kaleta, Filip i Szymon Wiercioch, Emilia i Paulina Wójcik, Hubert Juras – SP w Radgoszczy

Martyna Cudak – SP  Zarzecze Duże

Wojciech Tyka, Nina i Oliwia Jeż, Lena Galus, Michał Irla, Igor Gawęda, Magdalena Partyńska – SP w Luszowicach

II miejsce:

Kamila Cierpik, Piotr Cierpik, Lena Król, Weronika Piątek -SP w Luszowicach; Zuzanna Sołtys, Gabriel Stanek – SP w Zarzeczu Dużym; Maja Noga – SP Radgoszcz

III miejsce:

Kacper Kmieć, Eliza Minor, Hubert Gawęda – SP Luszowice; Wojciech Szwajkosz, Milena i Fabian Wąż – SP w Radgoszczy; Sajdak Lena ze SP w Zarzeczu Dużym

Wyróżnienie:

Adam Nowak ze SP w Radgoszczy, Wojciech Gumułka z Luszowic

Kategoria V-VIII:

I miejsce: Jakub Powroźnik, Zuzanna Sipior, Nikola Kulpa, Adriana Wójcik, Michał Szkotak, Patryk Kwaśnik – wszyscy ze SP w Radgoszczy;

Kawa Zuzanna, Szymon Król, Alan Gawęda – uczniowie SP w Luszowicach

II miejsce:

Daria i Jakub Toczek, Wanessa Łabuz – uczniowie SP w Zarzeczu Dużym, Nikola Nowak ze SP w Luszowicach,  Zuzanna Burzec, Julia Juras, Dominik Wąż, Justyna Mendys, Nadia Fijał, Julia Kwaśnik, Patrycja Juras – wszyscy SP w Radgoszczy

III miejsce:

Justyna i Damian Noga, Cyprian Mroczek, Magdalena i Damian Suchy, Szymon Kacała, Jakub Borek,  Maria Skrzek – uczniowie SP w Radgoszczy; Kacper Kolak, Magdalena Jankowska – oboje ze SP w Luszowicach

Wyróżnienie:

Weronika Bielat, Lena i Wiktor Majka, Anna i Piotr Kułaga, Bartosz Ryba –wszyscy to reprezentanci SP w Radgoszczy

Inne wpisy