Wiosenne przeglądy koni

Okręgowy Związek Hodowców Koni w Krakowie informuje o wiosennym przeglądzie koni.

 

Informacje i Terminarz <pobierz>

WIOSENNA ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

Odbudowa zbiornika wodnego Poręby – Narożniki

Urząd Gminy w Radgoszczy informuje, że inwestycja pn. „Odbudowa zbiornika wodnego Poręby – Narożniki zlokalizowanego na rzece Dęba w jej km 5+500 – 6+710 w miejscowości Radgoszcz, Gmina Radgoszcz”, która otrzymała pełne dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, została zakończona.

 

 

Czytaj więcej: Odbudowa zbiornika wodnego Poręby – Narożniki

Sukces Justyny Świętek

Justyna Świętek stworzyła ciastko, za które zapłacono jej aż 2,5 tys. zł. Ciastko nie zostało jednak upieczone, lecz powstało na papierze w ramach konkursu na plakat promujący polską prezydencję w Unii Europejskiej.

 

Czytaj więcej: Sukces Justyny Świętek

Informacja

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie Oddział Dąbrowa Tarnowska uprzejmie informuje, iż na terenie Gmin Powiatu Dąbrowskiego, pojawiły się osoby oferujące do sprzedaży, ziemniaki niewiadomego pochodzenia różnych odmian jako "sadzeniaki" na okres wegetacyjny 2011 r.

Czytaj więcej: Informacja

Newsletter

Zapraszamy do skorzystania z funkcji powiadamiania o nowościach na stronie.

Wystarczy jedynie podać Imię i Nazwisko oraz adres e-mail w okienku "Powiadomienie o nowościach" a będziecie Państwo informowani o nowych artykułach  na stronie.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz

W dniach od 7 -8 lutego br. odbyły się rozgrywki w ramach gminnego turnieju tenisa  stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz zorganizowany przez Urząd Gminy w Radgoszczy.

W pierwszym dniu turnieju swoje umiejętności zaprezentowały dziewczęta, które zostały podzielone na 3 kategorie wiekowe...

 

Czytaj więcej: Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz