Kurs obowiązkowy dla stosujących środki ochrony roślin

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Gminny Konkurs Wielkanocny - regulamin

Urząd Gminy w Radgoszczy serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Wielkanocnym. Inicjatywa jest skierowana do młodzieży z terenu naszej gminy w wieku od 5 do 16 lat. Prace należy wyeksponować na świetlicy w remizie OSP Radgoszcz w dniu 20 marca 2018 r. (wtorek) do godz. 12. Szczegóły w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Wielkanocny - regulamin

Mistrzowie tenisa stołowego

Poznaliśmy mistrzów Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. W zawodach brała udział zarówno młodzież szkolna, jak i dorośli z terenu naszej gminy.
Mecze były sędziowane przez: Agnieszkę Piotrowicz, Małgorzatę Liberę, Waldemara Miłkosia, Jarosława Piaseckiego oraz Piotra Rychlińskiego.

Czytaj więcej: Mistrzowie tenisa stołowego

Ostrzeżenie - silny mróz

Aress Studio z pucharem Wójta

Drużyna Aress Studio z Radgoszczy zwyciężyła w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Na kolejnych miejscach sklasyfikowano Radbet oraz Katolicko-Strażacki-Uczniowski Zespół Sportowy z Małca.

Czytaj więcej: Aress Studio z pucharem Wójta

Pozyskiwanie funduszy europejskich - konsultacje

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Gminy w Radgoszczy zapraszają mieszkańców gminy na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich. Termin dyżuru: poniedziałek, 26 lutego w godz. 12-14.30 w sali narad Urzędu Gminy w Radgoszczy.

Zapraszamy osoby oraz instytucje zainteresowane:
- preferencyjnymi pożyczkami na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej,
- dotacjami na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej,
- pozostałymi możliwościami wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.