Aress Studio z pucharem Wójta

Drużyna Aress Studio z Radgoszczy zwyciężyła w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Na kolejnych miejscach sklasyfikowano Radbet oraz Katolicko-Strażacki-Uczniowski Zespół Sportowy z Małca.

Czytaj więcej: Aress Studio z pucharem Wójta

Pozyskiwanie funduszy europejskich - konsultacje

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Gminy w Radgoszczy zapraszają mieszkańców gminy na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich. Termin dyżuru: poniedziałek, 26 lutego w godz. 12-14.30 w sali narad Urzędu Gminy w Radgoszczy.

Zapraszamy osoby oraz instytucje zainteresowane:
- preferencyjnymi pożyczkami na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej,
- dotacjami na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej,
- pozostałymi możliwościami wsparcia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

Gminny Turniej Tenisa Stołowego Seniorów o Puchar Wójta Gminy

Wójt Gminy Radgoszcz zaprasza na Gminny Turniej Tenisa Stołowego Seniorów o Puchar Wójta Gminy. W turnieju mogą uczestniczyć tylko mieszkańcy gminy Radgoszcz. W środę, 21 lutego od godz. 12 przewidziano rozgrywki dla pań, następnego dnia w samo południe rozpoczną się zawody panów. Miejscem zmagań będzie sala gimnastyczna Zespołu Szkół Publicznych w Radgoszczy. Zapisy: 21-22 luty 2018 r. w godz. od 10.00 do 11.00 – sala gimnastyczna w ZSP w Radgoszczy.
Zawodników obowiązuje strój sportowy.

Warsztaty tworzenia z papierowej wikliny

Dofinansowanie do wymiany pieców - nabór wniosków

Wójt Gminy Radgoszcz ogłasza w terminie od 14 lutego do 28 lutego 2018 r. otwarty nabór wniosków dla osób zainteresowanych wymianą starej kotłowni węglowej o niskiej sprawności - w ramach przygotowania wniosku o dofinansowanie planowanych zadań ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie województwa małopolskiego" w 2018 roku. Wniosek: <pobierz>

Czytaj więcej: Dofinansowanie do wymiany pieców - nabór wniosków

Ferie z językiem angielskim

Szkolenia dla rolników

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Dąbrowie Tarnowskiej organizują szkolenia związane z: gospodarstwami niskotowarowymi (premia 60 000 zł), rolnictwem ekologicznym i działaniem poplony - możliwość ubiegania się o dodatkowe płatności, zmianami we wnioskach obszarowych na 2018 r. (przedstawiciel ARiMR), dopłatami do materiału siewnego i ubezpieczeniami KRUS.

Szkolenia odbędą się w czwartek, 22 lutego w szkole w Luszowicach (godz. 10), a także w piątek, 23 lutego w remizie OSP w Radgoszczy (godz. 10). Dodatkowe informacje można uzyskać u Tomasza Kiwiora pod nr tel. 697 799 039.