Znamy laureatów Gminnego Konkursu Pieśni Maryjnej

Przedszkole w Luszowicach gościło uczestników Gminnego Konkursu Pieśni Maryjnej. Organizatorem przedsięwzięcia, jak również fundatorem nagród był Urząd Gminy w Radgoszczy. Celem konkursu jest popularyzowanie śpiewania piosenek religijnych, konfrontacja dorobku artystycznego solistów i zespołów wokalnych, a także wymiana pomysłów oraz doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Soliści oraz zespoły wokalne były oceniane przez jury w składzie: Sabina Laskowska – dyrektor przedszkola w Luszowicach, siostra zakonna – Lucyna Bochenek oraz Joanna Gwóźdź.

Czytaj więcej: Znamy laureatów Gminnego Konkursu Pieśni Maryjnej

Uzupełnij PESEL w CEIDG

Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL. Jeśli go na nim nie ma i nie uzupełnisz go do 19 maja 2018 roku - wpis będzie podlegał wykreśleniu z urzędu.

Czytaj więcej: Uzupełnij PESEL w CEIDG

Ostrzeżenie - wzrosty poziomu wody

Ostrzeżenie - intensywne opady deszczu, burze

Ostrzeżenie przed burzami z gradem

Życzenia dla Księdza Prałata Stanisława Gawędy

Bezpłatne badania profilaktyczne - 8 maja

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, że w dniu 8 maja 2018 roku, na parkingu przed urzędem (od ul. Joselewicza) w godzinach od 12:00 do 15:00 osoby w wieku 40-65 lat będą mogły wykonać bezpłatne badania profilaktyczne poziomu glukozy oraz ciśnienia tętniczego krwi. Akcja organizowana jest przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Krakowie. Patronat honorowy nad akcją objął wojewoda małopolski.

Czytaj więcej: Bezpłatne badania profilaktyczne - 8 maja