VI Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół

22 czerwca 2014 r. w Szkole Podstawowej w Zarzeczu Dużym odbyła się kolejna edycja tej imprezy, której organizatorem był Urząd Gminy w Radgoszczy. W przeglądzie udział wzięły reprezentacje szkół podstawowych i gimnazjów działających na terenie gminy Radgoszcz

Czytaj więcej: VI Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół

XI Święto Truskawki w Radgoszczy

15 czerwca 2014 roku na Gminnym Ośrodku Wodnym Radgoszcz- Narożniki odbyła się kolejna edycja  Święta Truskawki. W tym roku po raz jedenasty obchodziliśmy Święto truskawki. Uroczystego otwarcia imprezy dokonali: Wójt Gminy Radgoszcz p. Marek Lupa oraz Przewodniczący Rady Gminy p. Jan Zuziak.

Czytaj więcej: XI Święto Truskawki w Radgoszczy

GMINNE ĆWICZENIE OBRONNE „SKAŻENIE 2014”

Dnia 06 czerwca 2014 r. w Gminie Radgoszcz przeprowadzono gminne ćwiczenie obronne na temat: uruchomienie systemu monitoringu radiacyjnego i rozpoznania chemicznego w ramach krajowego systemu wykrywania zagrożeń i alarmowania ludności o zagrożeniach uderzeniami z powietrza, skażeniami i zakażeniami

Czytaj więcej: GMINNE ĆWICZENIE OBRONNE „SKAŻENIE 2014”

Ostrzeżenie meteorologiczne

 IMGW-PIB OSTRZEGA: UPAL/1 woj. małopolskie od 13:00/09.06 do 18:00/11.06.2014 temp. maks 29-33 st., temp min 15-17 st.

Czytaj więcej: Ostrzeżenie meteorologiczne

Gminny Turniej Piłki Nożnej

26 maja 2014 na Orliku w Radgoszczy odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. W turnieju udział wzięły drużyny dziewcząt i chłopców z wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy Radgoszcz.

Czytaj więcej: Gminny Turniej Piłki Nożnej

Gminny Konkurs Pieśni Maryjnej

22 maja br. w Przedszkolu Publicznym w Luszowicach odbyła się kolejna edycja Gminnego Konkursu Pieśni Maryjnej, której organizatorem był Urząd Gminy w Radgoszczy.
Komisja Jury powołana przez organizatora w składzie: p. Jacek Brożek – przewodniczący, pani Ewa Kwiecień i siostra A.M. Ewa Czepiżak oceniła: - dobór repertuaru, ogólny wyraz artystyczny, technikę wykonania. W konkursie udział wzięło 31 solistów i 9 zespołów wokalnych.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Pieśni Maryjnej