Aktywizacja zawodowa młodych subregionu tarnowskiego

Spółdzielnia Socjalna Serwis zaprasza osoby chętne do otrzymania wsparcia w postaci jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej do udziału w projekcie:
„Aktywizacja zawodowa młodych subregionu tarnowskiego", zgłoszenia przyjmowane będą w dniach 11.06.2018 r. – 22.06.2018 r. w godzinach 9.00-15.00 w Biurze Projektu: ul. Krakowska 13, 33-100 Tarnów – II piętro.

Czytaj więcej: Aktywizacja zawodowa młodych subregionu tarnowskiego

Wsparcie doradcze lub finansowe

Trwa rekrutacja do projektu „Lider CSR – zarządzanie wiekiem – subregion tarnowski" realizowanego przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.
W ramach projektu, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z subregionu tarnowskiego (powiaty: brzeski, dąbrowski, tarnowski oraz miasto Tarnów), mogą otrzymać wsparcie doradcze z zakresu zarządzania firmą w 8 obszarach oraz wsparcie finansowe do 5 000zł na doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy.

Czytaj więcej: Wsparcie doradcze lub finansowe

Noc bibliotek - piątek, 8 czerwca

Niezwykła majówka i życzenia dla księdza Bogdana

To już tradycja, że w miejscowości Smyków przy kapliczce Matki Boskiej Bolesnej odbyła się uroczysta msza święta. Z roku na rok, nabożeństwo przyciąga coraz większą liczbę mieszkańców wsi. Wierni pragną kultywować wieloletnią tradycję i przekazywać ją kolejnym, młodszym pokoleniom. Uroczystość majowa zorganizowana została przez ks. dr hab. prof. nadzw. Bogdana Węgrzyna.

Czytaj więcej: Niezwykła majówka i życzenia dla księdza Bogdana

Stypendia socjalne dla uczniów - informacja o wypłatach

Wójt Gminy Radgoszcz uprzejmie informuje, że w dniu 11 czerwca 2018 r. będą wypłacane stypendia socjalne dla uczniów na konta bankowe podane we wnioskach.

Warunkiem wypłaty jest odbiór decyzji w terminie od 1 czerwca 2018 r. do 8 czerwca 2018 r. w Urzędzie Gminy Radgoszcz - pok. nr 13.

 

X Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół - zgłoszenia

Wójt Gminy Radgoszcz zaprasza na X Gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 10 czerwca o godz. 15 w Szkole Podstawowej w Radgoszczy. Szczegóły w załączonym regulaminie.

Czytaj więcej: X Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół - zgłoszenia

Grillowa Majówka - zaproszenie