Obwieszczenie dotyczące obwodów głosowania

Treść obwieszczenia: <otwórz>

Niezwykła lekcja wf-u z Anitą Włodarczyk - galeria zdjęć

To była niezwykła i niezapomniana lekcja wychowania fizycznego z mistrzynią Anitą Włodarczyk. Na początek zapraszamy do przeglądnięcia obszernej galerii zdjęć z wydarzenia: Anita Włodarczyk w Radgoszczy. Wkrótce relacja i odnośniki do licznych relacji medialnych.

Oczyszczacze powietrza w placówkach edukacyjnych

Dbamy o zdrowie dzieci i czyste powietrze. Gmina Radgoszcz otrzymała trzy oczyszczacze powietrza od Marszałka Województwa Małopolskiego. Urządzenia zostały zamontowane w salach żłobka w Radgoszczy, przedszkola w Radgoszczy i przedszkola w Luszowicach.

Czytaj więcej: Oczyszczacze powietrza w placówkach edukacyjnych

Anita Włodarczyk odwiedzi Radgoszcz

Złoty autobus przywiezie Anitę Włodarczyk do Radgoszczy. Dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich, czterokrotna mistrzyni świata oraz wielokrotna rekordzistka świata, Europy i kraju w rzucie młotem poprowadzi wyjątkową lekcję wychowania fizycznego i będzie uczestniczyć w otwarciu gruntownie wyremontowanego boiska przy szkole podstawowej w Radgoszczy. W nietypowej lekcji weźmie udział ok. 300 uczniów wszystkich szkół z terenu gminy Radgoszcz.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 19 września, początek od godz. 10. To będzie doskonała wspólna zabawa, promocja zdrowego trybu życia oraz idealna okazja, aby zdobyć autograf czy też wysłuchać porad na temat drogi, jaką należy przebyć, by zostać mistrzem i tak utytułowanym sportowcem, jak Anita Włodarczyk.

Na wydarzenie zaprasza Wójt Gminy Radgoszcz – Marek Lupa.

Narodowe Czytanie "Przedwiośnia"

Nowoczesne boisko w Radgoszczy

 

Zniszczone asfaltowe boisko przy szkole w Radgoszczy zostało kompletnie wyremontowane, a lokalna społeczność zyskała miejsce do komfortowego uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Boisko o nawierzchni poliuretanowej posiada pole gry o wymiarach 20mx40m i jest wyposażone w bramki do gry w piłkę ręczną.

Czytaj więcej: Nowoczesne boisko w Radgoszczy

Przerwa w dostawie wody - aktualizacja

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Radgoszczy informuje odbiorców, że w dniu 06.09.2018, w związku z awarią na sieci wodociągowej, wystąpiła czasowa przerwa w dostawie wody. Przewidywany termin przywrócenia dostawy wody godzina 20:00. Za utrudnienia przepraszamy.

AKTUALIZACJA:

Informacja z ostatniej chwili. Usterka została usunięta, w ciągu dwóch godzin (w okolicach godz. 23) woda powinna popłynąć z kranów u wszystkich odbiorców, natomiast u części mieszkańców już teraz powinno być w porządku.

Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia.